Skip to main content

Witaj w Mezoterapia Brow Bar!

Właśnie wstąpiłaś do kameralnej strefy piękna dla każdej kobiety. Znajdziesz tutaj wszystko czego potrzebujesz w zakresie stylizacji łuku brwiowego, liftingu rzęs oraz makijażu permanentnego brwi i ust.

Gwarantujemy, że w Brow Bar rozwiążemy Twoje wszystkie dotychczasowe problemy związane z oprawą oka i ust.Wskażemy zabiegi, które najbardziej podkreślą Twoje naturalne piękno i doradzimy jak powinnaś dbać o swoje usta, brwi i rzęsy.

Po wizycie będziesz wyglądać pięknie i co najważniejsze – naturalnie!

Lifting rzęs 4 w 1
  • LIFTING
  • LAMINACJA
  • KOLORYZACJA – henna
  • BOTOX – odżywienie, nawilżenie ,regeneracja

Innowacyjny zabieg na naturalne rzęsy, dający efekt ich podkręcenia, uniesienia i przyciemnienia. Bez użycia sztucznych rzęs, tuszy czy klejów

Dodatkowo użyty w zabiegu Botox to ponad 14 składników aktywnych dających wzmocnienie, pogrubienie i nawilżenie dla naturalnych rzęs.

Efekt zabiegu utrzymuje się aż 6-8 tygodni!

Brow Henna z architekturą i geometrią brwi

Brow Henna to doskonały zabieg dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się pięknym efektem idealnie wymodelowanych brwi nawet do 6 tygodni.

Brow Henna to naturalna, sproszkowana henna, która oprócz efektu koloryzacji, odbudowuje i regeneruje włosy.

Brow Henna to także alternatywa dla makijażu permanentnego oraz świetny sposób, aby przekonać się na własnej skórze jak taka forma trwałego makijażu będzie wyglądać u Ciebie.

Efekt zabiegu utrzymuje się do 14 dni na skórze i około 5-6 tygodni na włoskach.

Laminacja brwi z architekturą i farbką
Laminacja brwi to obecnie najbardziej pożądana stylizacja naturalnych brwi. Zabieg pozwala zdyscyplinować sztywne, niesforne włoski na łuku brwiowym.
Kształt wraz z nasyconym kolorem zostaną dobrane indywidualnie do Twojego typu urody oraz geometrii twarzy. Laminacja brwi to nie tylko perfekcyjna, naturalna stylizacja łuku brwiowego, ale także pielęgnacja – wzmocnienie, odżywienie i nawilżenie włosków. Dzięki laminacji brwi będziesz cieszyć się pięknie ułożonymi, puszystymi brwiami o idealnym kształcie!
Efekt utrzymuje się od 4-6 tygodni
Makijaż permanentny ust → 2 metody

Makijaż permanentny ust to nie tylko piękne podkreślenie ich koloru, ale także uzupełnienie ubytków czerwieni wargowej. Jako rezultat uzyskasz idealny, pełny kształt i gwarancje, że po wygojeniu usta będą wyglądać zmysłowo i naturalnie.

Makijaż permanentny ust to zabieg wysoce spersonalizowany. Ogromna gama dostępnych kolorów oraz możliwość tworzenia indywidualnych odcieni daje możliwość uzyskania efektu o którym zawsze marzyłaś!

Metoda Full Lips – gdy zależy Ci na idealnie zaznaczonym, podkreślonym konturze ust wraz z ich wypełnieniem.

Metoda Aquarelle – dla uzyskania naturalnego efektu wypełnienia ust kolorem bez wyraźnego zaznaczania konturu.

Efekt zabiegu utrzymuje się od 2 do nawet 5 lat.

Microblading → makijaż permanentny brwi

Microblading to najbardziej naturalna forma makijażu permanentnego. Polega na ręcznej metodzie stworzenia imitacji włosków w celu uzupełnienia ubytków łuku brwiowego oraz nadania mu idealnego kształtu.

Najlepszy wybór dla tych, którym zależy na najbardziej naturalnym wyglądzie brwi po wygojeniu.

Efekt tego rodzaju makijażu permanentnego utrzymuje się około 18 miesięcy

Ombre Brows → makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi metodą Ombre Brows to maszynowa technika cieniowania brwi. Ostatecznie daje nieco mocniejszy, bardziej wypełniony, zacieniowany efekt skóry na całej długości łuku brwiowego.

Ombre Brows to technika polegająca na stworzeniu gradientu koloru w taki sposób, by przód oraz góra brwi były jaśniejsze i rozcieniowane, a końcówka oraz podstawa brwi wyraźniejsze i mocniej zaznaczone.

Nie czekaj

wejdź na booksy i umów wizytę w Mezoterapia Brow Bar.

Podaruj sobie piękno, na które zasługujesz!

Booksy